Ebru AKEL

İlerleyen yıllarda belinde yaşadığı bazı problemlerden dolayı baleyi bırakmak zorunda kaldı ve televizyon kariyerine devam etti. 1996 yılında 'Hiç Bana Sordun mu?" dizisiyle oyunculuğa başlamış oldu. 1997 yilinda "motor life" programını sundu. 1998 yilinda "Eltiler" dizisinde oynadı. 1998-2000 yılları arasında o dönemin unutulmaz ve başarılı moda programı olan "sihirli ayna" yı sundu. 1998-2000 yılları arasında o dönemin en çok ses getiren dizisi "kara melek" te oynadı. 2000 Yilinda Fatma Girik ve daha bir çok önemli oyuncusuyla birlikte "benim için ağlama" adlı dizi için kamera arkasına geçti. 2001 yılında Kadir İnanir'in baş rolünü üstlendiği "kumsaldaki izler" adlı dizide oynadı.
 
2001 yılında "hepsi gerçek" isimli bir realty show programını sundu. İngilizce ve Türkçe olmak üzere özel geceler ve güzellik yarışmaları sundu. (Best Model Of World ve Star Tv Güzellik yarışmaları) 2003 yılının Eylül ayından itibaren Show tv'de "ben evleniyorum", "biz evleniyoruz", "sevda masalı", "ikinci bahar", "gelinim olur musun?" adli programları 2004 yilina kadar reyting rekorları kırarak sundu. 2005 yilinda Kanal D'ye transfer olarak "size anne diyebilir miyim?" yarışmasını 8.5 saat süren rekor canlı yayınla tamamladı. "gönüllerde ikinci bahar" adlı showunun sunuculuğunu başarıyla yaparken, model olarak Loreal'in 2 yıl boyunca saç modelliğini yaptı ve uluslararası anlaşma imzalayan ilk türk model oldu.
 
Görselleri Hindistan, Dubai, Abu Dhabi gibi yerlerde kullanıldı. Bunun yanı sıra oynamış olduğu reklam filmleri içinde "alidays", "akbank", "filli boya" ve ilk kez bir ürünü sahiplenerek adını birleştirdiği Derimos Shones 2005 yaz Koleksiyonu kampanyası bulunmaktadır. Rejoice reklam kampanyası kapsamında bayanları "değişime önce saçlarınızdan başlayın" diyerek yeniliğe ve değişime davet etti.

2007'de Türkiye'ilk kez yapilanan Atv'de yayınlanan "profesyonel" adlı yarışma programını sundu.

BU KATEGORİNİN DİĞER SANATÇILARI

Açelya ELMAS
Açelya ELMAS
Ahu ÖZYURT
Ahu ÖZYURT
Aleyna HORASAN
Aleyna HORASAN
Ali İhsan VAROL
Ali İhsan VAROL
Ali SUNAL
Ali SUNAL

SANATÇI TALEP Formu

  • Yenile