Aşkım KAPIŞMAK

1979 yılında İstanbul’da doğdu. On iki yaşındayken Arif Sağ Müzik Evi’nde konservatuvar eğitimi aldı. Liseden sonra Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na girdi. Marmara Üniversitesi’ndeki eğitiminden sonra Amerikan Üniversitesi Newport’ta Davranış Bilimleri- Psikoloji lisansını tamamladı. Davranış Bilimleri okurken, zihinsel engelli ve kimsesiz çocuklarla gönüllü çalışmaya başladı. Maltepe Cezaevinde çocuk ve gençlere motivasyon günleri düzenledi.

Mezun olduğu Marmara Üniversitesi’nde öğrencilere Etkili İletişim Becerileri dersleri verdi, bu sırada birçok üniversiteden de konuşmacı olarak davet aldı. Bu seminerlere devam ederken Final Dergisi Dersaneleri’nde sınava girecek öğrencilere dört yıl danışmanlık yaptı. İki yıl boyunca Beden Dili Uzmanlığı ve İletişim Becerileri eğitimi de alan Kapışmak, Türkiye genelinde seminerler vermeye başladı.

HSYK Danıştay ve Yargıtay Tetkik Hakimlerine Aile İçi İlişkiler eğitimleri verdi (2013)

Aşkım Kapışmak, şu an üniversiteler, belediyeler, özel şirketlerde gösteri ve seminerler düzenliyor. Bununla birlikte bireysel ve kurumsal danışmanlık eğitimleri de veriyor.

Uzmanımız kendi adını taşıyan danışmanlık merkezinde bireysel olarak; aile içi çatışma ve ilişki problemi yaşayan kişilere, şirket çalışanları ve yöneticilere, kurumsal olarak; küçük ve büyük ölçekli işletmelere danışmanlık hizmeti vermektedir. Etkili iletişim, pozitif yaşam, başarı ve hedef üzerine seminerler düzenlemektedir.

3 Eğitim 3 Sertifika programı ile yurtiçi ve yurtdışında seminerler vermektedir.

Aşkım Kapışmak,  kurduğu kendi adını taşıyan akademide uzman eğitmen kadrosuyla psikolojik danışmanlık ve kurumsal eğitim hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AKADEMİK EĞİTİM


  • Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler M.Y.O. – Ön lisans

·         Newport University Davranış Bilimleri – Lisans

·         THE İNTERNATİONAL NLP Traniers Association

·         NLP Practitioner (İletişim Uzmanlığı)

·         NLP Master Practitioner & Life Coaching (Yaşam Koçluğu)

·         NLP Tranier (Uzman Eğitimci)

·         Müjdat Gezen Sanat Okulu – Sahne Sanatları, Drama, Diksiyon

 

BU KATEGORİNİN DİĞER SANATÇILARI

Angels
Angels
Antonius & Klopatra
Antonius & Klopatra
Aref GHAFOURİ
Aref GHAFOURİ
Arzum
Arzum
Ateş Dansı
Ateş Dansı

SANATÇI TALEP Formu

  • Yenile