Enis TALAS

Yapmış olduğumuz işlerden fotoğraf bilgi linkleri;

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.291875884188619.68339.194277067281835&type=3

Mentalizm
 
Paranormal konularla ilgili yapılan gösterilerdir.
 
Paranormal konular
 
6. his, akıl okuma, düşünce gücü, telepati, Astral Seyahat, gibi kişi.. düşünce vr davranışları yönlendirme uzmanı..
 
Mentalist
 
Zihinsel zekasını kullanarak bu konularla ilgili gösteriler yapan kişi.. Düşünce ve davranışları yönlendirme uzmanı..
 
Enis TALAS neler yapabilir..
 
Cisimleri hareket ettirebilir, metalleri düşünce gücü ile eğebilir, insanların akıllarını okuyabilir, insanların düşüncelerini kontrol altına alabilir...
 
Biyografi 

24.05.1970 yılında İstanbulda doğdu.Çocukluğunun büyük bir bölümü Mersin’de geçti. İlkokulda okula gelen bir sihirbazın yaptığı numaralar onu etkiledi. Sihirbaz kılıç yutuyor boğazından geçiriyor ama kendisine bir şey olmuyordu. O yaşlardaki bir çocuk için bunlar inanılmaz numaralardı.
Aynı mahalleden bir arkadaşının abisinin sihirbaz olduğunu öğrendikten sonra, birkaç arkadaşıyla beraber sihirbazlık dersleri almaya başladı. Öğrendikleri küçük ama hoş numaralardı. Artık insanları etkileyebilecek ilginç bir şeyler yapabiliyordu.Bu arada babası, ünlü sihirbaz Zati SUNGUR hakkında hikayeler anlatıyordu.Zati SUNGUR bir el hareketiyle manavdaki meyveleri peşinden yürütüyor yada yumurtacının sattığı yumurtaları kırarak içlerinden altın çıkarıp insanları hayrete düşürebiliyordu.
O dönemde Enis TALAS sihirbazlıkla amatör olarak uğraşmaktan öteye gidemedi. Yıldız Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünü bitirdikten sonra sigortacılık işine atıldı. Halen kendisinin sahip olduğu bir sigorta acentesi bulunmaktadır.
Derken müthiş bir şey oldu. Dünyaca ünlü sihirbaz David COPPERFIELD Türkiye’ye geldi...

Bu Enis TALAS için bir dönüm noktasıydı. David COPPERFIELD diğer sihirbazlardan farklı olarak her oyunu ayrı birer şova dönüştürmüştü. O esnada birçok Türk sihirbaz kendilerine imkan verilirse aynı oyunları yapabileceklerini söylüyordu. Ancak Enis TALAS hiçbirşey yapmadan kimsenin kimseye imkan vermeyeceğini gayet iyi biliyordu. Bu işte iyi olabilmenin bazı kuralları vardı. Öncelikle büyük düşünmek gerekiyordu. Oyunların ve sahne şovunun çok iyi planlanması, iyi prodüksiyon sağlanması gerekiyordu.
Biryerden başlamalıydı. Sonunda tamamen sırrını kendisinin düşünerek bulduğu dünyaca ünlü Laser gösterisini hazırlamaya koyuldu. Bu arada Sihirevi'nin kurucusu Sn. Erdem BULUNGİRAY'la tanıştı. Erdem Beyin katkıları ve birkaç aylık bir çalışmanın neticesinde Sihirevi ekibi ile beraber Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezinde 11 Nisan 2002 tarihinde bu büyük gösteriyi sergiledi.
Ertesi gün Televizyon Kanalları Haber Bültenlerinde bu haberi gösteriyi defalarca göstererek verdiler. İlk etki müthiş olmuştu ve artık insanlar Türkiye’den de bir insanın büyük oyunlar yapabileceğini görmüşlerdi. Asıl zorluk bundan sonra başlayacaktı. Enis TALAS dünyaca ünlü birçok oyunun yanısıra tasarımı tamamen kendisine ait olan onlarca oyunun planlarını hazırladı..Daha sonra Televizyon Programları ve sahne şovu olan Lazer ve Akıl Oyunları'na sıra geldi...Enis Talas şovlarına devam ediyor.Siz de onu takip etmeye devam edin...

Türkiye Enis Talas'ı 2001 yılında David Copperfield'ın yapılması imkansız görünen Lazer ile ikiye ayrılma gösterisinin aynısını yaptığında tanıdı...
Show Haber, Atv ana haber, Kanal 7 Haber tüm gün bültenlerinde bu haberi geçtiler.
Enis Talas o günden beri gösterilerini büyüterek sunuyor...
Birçok Tv programında yer aldı. Yaptığı şovlar haberlerde yer aldı.
Star Tv'de yardımcı sunucu göreviyle yer aldığı Yıldız Yağmuru programında yapmış olduğu şovlar nedeniyle Star Ana Haber'de Reytingleri alt üst eden adam olarak haberi yapıldı.
Türkiye'nin tek danslı ve kareograflı illüzyon Sahne Şovu Lazer ve Akıl Oyunları'nı ekibiyle bir sezon oynadı..
Birçok şirket toplantısında geniş kitlelere motivasyon ve satış konulu şov ve seminerler sunmuştur.

Katıldığı Programlar

Hülya Avşar Şov - Show Tv (Lazer)
Şahane Pazar - Kanal D (Lazer)
Ha Babam De Babam - Tgrt (Modern Art, Telekinezi, Uçma, Karındeşen şovları)
Hokus Pokus - Atv (Programa katılan tek Türk, Modern Art ve Küçülme şovları)
Yıldız Yağmuru - Star (7 Bölümde Yalan Koltuğu, Uçan Masa ve Metamorfoz Şovları)
Fenomen - Star (5 Bölümde final dahil yarıştı, Düşünce gücüyle Bardak kırdı, Kalbini 32 sn. durdurdu, Düşünce gücüyle sehpayı hareket ettirdi, Kendisine yönelen oklardan doğru yerde durarak kurtuldu ve finalde tehlikelerle dolu bir güzergahta tehlikesiz yerlere basarak kurtuldu. Yarışma sırasında Uri Geller dünyada ilk defa bir kişiyi iki defa koruma altına almıştır. Bu ifade Enis Talas'ı ikinci kez koruma altına aldığında bizzat kendisi tarafından ifade edilmiştir.)
Göster Kendini - Kanal 7 Çeşitli Mental gösteriler, telekinezi, akıl okuma, 6. His...

Mentalizm Şovlarında Neleri Yapabilir?
Enis Talas; Her türlü telekinetik şovları yapabilir, cisimleri hareket ettirebilir, metalleri düşünce gücüyle eğebilir, İnsanların düşüncelerini okuyabilir, gelecekle ilgili tahminleri doğru yapabilir, İnsanların düşüncelerini kontrol edebilir. Tehlikeleri yenebilir, Astral seyahat yapabilir. Mentalist'te tüm bu konularla ilgili şovları gerçekleştirecektir

BU KATEGORİNİN DİĞER SANATÇILARI

Angels
Angels
Aref GHAFOURİ
Aref GHAFOURİ
Arzum
Arzum
Ateş Dansı
Ateş Dansı
Basketbol Dans Gösterisi
Basketbol Dans Gösterisi

SANATÇI TALEP Formu

  • Yenile