Suat GÜZEY

Diğer video bilgi linki;

https://www.youtube.com/watch?v=qPC0-EwPb5o 


Organizasyonlarınızda, müzik alanında farklı bir alternatif sunmak amacı ile karşınızdayız. 

Müzik grubu olarak her biri farklı alanlarda başarılı bir çok alternatif bulunmakta ve şüphesiz başarılı işlere imza atmaktadırlar.

Öte yandan misafirin kendi katılımının söz konusu olduğu canlı orkestra eşliğinde karaoke katılımcılar açısından son derece heyecanla karşılanmakta ve talep görmektedir.

Katılımcı, orkestranın repertuarı dahilindeki şarkılardan birini seçerek sahneye çıkar ve önündeki digital ekranda bulunan sözlerin de yardımıyla şarkısını söyler. 

Digital karaokeyle kıyaslandığında, sahneye çıkan kişinin müzisyen olmaması da göz önünde bulundurulduğunda, her halukarda ona eşlik eden ve kurtaran bir orkestra olması, şarkı sırasında vokal desteğinin bulunması, misafirin kendisini daha güvende hissetmesini sağlamaktadır.

Canlı karaoke aynı zamanda bir moderatör  (Suat Güzey) sunumuyla gerçekleşmekte ve kararlaştırılan saatler arasında tam bir şova dönüşmektedir. 

Her geçen gün farklı alternatif arayışında olan firmalar için yararlı bir öneri olacağının düşünerek birlikte çalışmayı umuyoruz.

Bununla birlkte yirmiiki yıllık müzik hayatına bir çok eser kazandırmış, beşyüzden fazla kurumsal etkinliğe performansı ile imza atmış sanatçı Cenk Tevet,  organizasyonlarınızda yine güçlü bir alternatif oluşturmakla birlikte, canlı karaoke etkinliğinin sonrasına eklenecek kısa konser versiyonuyla farklı bir paket oluşturmaktadır.

36 yaşında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar mezunu olan TEVET'in müzik ve resime ilgisi çok küçük yaşlarda başladı. Öyle ki Ortaokul ve Lise yıllarında yapılan müzik yarışmalarında en iyi solist ve en iyi  beste ödüllerinin sahibi oldu.

Kendisi bir Kadıköy çocuğudur ve Moda'da Barış Manço ekolü ile büyümüştür.14 yaşından beri enstrümanı (gitar) ile içli dışlı olan TEVET'e sahne performanslarını izleyen dinleyicileri tarafından GİTAR VİRTÜÖZÜ (gitarbaz) lakabı takılmıştır.

TEVET; sahne performanslarının yanısıra Home Stüdyosunda dizi ve reklam müzikleri yapmaya devam etmektedir. 

BU KATEGORİNİN DİĞER SANATÇILARI

Ahırkapı Roman Orkestrası
Ahırkapı Roman Orkestrası
Ajda Ahu GİRAY
Ajda Ahu GİRAY
Aliye MUTLU
Aliye MUTLU
Ankara Orkestra, Ankara Pop Orkestrası,
Ankara Orkestra, Ankara Pop Orkestrası,
Aymila Taşçı
Aymila Taşçı

SANATÇI TALEP Formu

  • Yenile