Soul Stuf

Yapmış olduğumuz ilşerden fotoğraf, bilgi linki; 

https://www.facebook.com/pg/narajansvip/photos/?tab=album&album_id=1285001784876019

1971 ' de Ankara 'da doğdu. İlk ve orta öğrenimin ardından kısa bir süre Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı 'nda çello eğitimi aldı. Lise sonrası Ankara Halk Oyuncuları bünyesinde tiyatro eğitimi aldı . Sahnelenen oyunlarda rol aldı ve katıldığı turneler ile tüm Türkiye'yi dolaştı. 1994 'de Ankara Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi "Müzik Öğretmenliği " bölümüne girdi. 1992' de ilk grubu Argos , daha sonra Süleyman Bağcıoğlu ile kurdukları Blues Express , Ankara'nın seçkin müzisyenlerinden kurulan Manhattan Big Band ve nihayetinde 1995 yılında kurduğu SOUL STUFF ile müzik hayatı devam etti. 

2007 yılında , Elvis Presley 'in 30. ölüm yıldönümü adına İngiliz tv kanalı BBC'nin Londra 'da düzenlediği ve BBC'nin isteği doğrultusunda katıldığı "World's Greatist Elvis " yarışmasında , bütün dünyadan katılan yarışmacılar arasından seçilerek finalde yarışmaya hak kazandı ! 2008 'de yaklaşık 40 kişilik bir orkestra ile (Soul Stuff , Ankara Kent Orkestrası ve Bilkent Yaylı Grubu ) "Elvis Presley Tribute" konserini gerçekleştirdi. 
Soul Stuff 'daki solistliğinin yanı sıra , birçok TV reklamını seslendirdi ve bu alanda da çalışmalarına devam ediyor...

BU KATEGORİNİN DİĞER SANATÇILARI

Ahırkapı Roman Orkestrası
Ahırkapı Roman Orkestrası
Ajda Ahu GİRAY
Ajda Ahu GİRAY
Aliye MUTLU
Aliye MUTLU
Ankara Orkestra, Ankara Pop Orkestrası,
Ankara Orkestra, Ankara Pop Orkestrası,
Aymila Taşçı
Aymila Taşçı

SANATÇI TALEP Formu

  • Yenile