Gülşah TÜTÜNCÜ

Yapmış olduğumuz işlerden video bilgi linkleri;

 

https://www.youtube.com/watch?v=-DVA2BRIkuE

 

Yapmış olduğumuz işlerden fotoğraf bilgi linkleri;

 

https://www.facebook.com/pg/narajansvip/photos/?tab=album&album_id=1284962828213248

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.485030194873186.111582.194277067281835&type=3

 

Gülşah Tütüncü Kabare: 

 Konuklara görsel, duyusal, sanatsal ve güncel interaktif bir show sunar. Sahne üzerinde hızla şarkıların yıllarına modlarına göre değiştirdikleri kostümlerle seyirciye rengarenk ve benzeri olmayan bir sahne showu sunan Gülşah Tütüncü Kabare seyirciyle iletişim halinde interaktif bir performans göstererek seyirciyi de programın içerisine dahil eder.. Enstrümantal klasiklerin modernleştirilmiş yorumları, Broadway müzikalleri Türk müzikalleri, yirmi ayrı dünya dilinde söylenen şarkılar, kantolar, jazz klasikleri, güncel yabancı Türkçe şarkılar ve türkülerimizle eski nesil ve yeni nesli aynı anda yakalayarak nitelikli bir sahneyi eğlenceyle birleştirir. ( Solo elektro keman performanslar bu etkinliğe dahildir)

1-Standart 5 kişilik kadrosuyla -(90 dakikayla 2 saat arası)- (Solist+ Keman)- (Keyboard+ Vocal)- Davul ya da (Seyirci kişi sayısına ya da organizasyon şekline göre Percussion) (Saksafon+Vocal) -(2.Keman+Vocal ya da Brass Trompet)  (sahne arkası: 1  Rodi- 1 Asistan )

2-Gülşah Tütüncü Solo Performans:

1 gece, 1 sanatçı, çok gösteri

Özel hazırlanan alt yapılar ve eşlik eden 1 Keyboard ile gerçekleşen solo performanstır. yaklaşık 1 saat süren bu performansta değişik kostüm enstrümantal show ve müzik tarzlarında tek kişiyle çok show mottosuyla seyirciyle buluşulur. ( Solo elektro keman performansları bu etkinliğe dahildir)

BU KATEGORİNİN DİĞER SANATÇILARI

Ahırkapı Roman Orkestrası
Ahırkapı Roman Orkestrası
Ajda Ahu GİRAY
Ajda Ahu GİRAY
Aliye MUTLU
Aliye MUTLU
Ankara Orkestra, Ankara Pop Orkestrası,
Ankara Orkestra, Ankara Pop Orkestrası,
Aymila Taşçı
Aymila Taşçı

SANATÇI TALEP Formu

  • Yenile