Hakan ALTUN

Hafız Zeki Altun'un torunu olan Hakan Altun, 1972 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı'na girdi.Orta, lise ve yüksek öğrenimi aynı okulda tamamladı.İTÜ'de master yaptı.

1994'te Edirne Devlet Türk Müziği Toğluluğu'nda ud çaldı.1999 yılında kendi adını taşıyan ilk solo albümünü çıkardı.Hakan Altun ; Cengiz Kurtoğlu, Bülent Serttaş, Hande Yener, Sinan Zorbey, Kibariye, Muazzez Ersoy, Ufuk Yıldırım, Elif karlı, Alişan, Soner Arıca, gibi ünlü sanatçılara eserlerini verdi.

Eğlence dünyasında albüm performansını sahneye yansıtan ender sanatçılardan biri olan Hakan Altun, yeni albümü ile birlikte sahne çalışmalarına yine yoğun bir şekilde devam edecek.

(Sanatçı hakkında daha fazla bilgi sahibiyseniz lütfen    soner@sanatciorganizasyonu.comBu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir    adresine gönderiniz.)

BU KATEGORİNİN DİĞER SANATÇILARI

90'lar Konsepti
90'lar Konsepti
AbartJazz
AbartJazz
Ahmet ÖZHAN
Ahmet ÖZHAN
Ajda PEKKAN
Ajda PEKKAN
Akşam Sefası
Akşam Sefası

SANATÇI TALEP Formu

  • Yenile